X

BASEILO OÜ

RAKVERE 35 JÕHVI, Jõhvi linn 41533

Telefon33 62 641

Suurte kogemustega aia-ja metsatehnika müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte.Tegutseme alates aastast 1995. Oleme koondanud oma ridadesse kompetentse müügipersonali, parimad oma ala tundvad remondi ja hooldusega tegelevad tehnikud-mehaanikud.
Püüdleme kiire ja kvaliteetse teeninduse poole, tagamaks klientide rahulolu. Meie leiame Teie probleemidele lahenduse!

Telefon: 33 62 641
Mobiil: 51 866 10

Saada sõnum
AGRICENTER (MAURIKS OÜ)TALLI 8
Kuressaare linn
93818 Saaremaa vald
Saare maakond
Estonia
mauriks@tt.ee4531640
AIATÄHT Tallinna kauplus (AIATÄHT OÜ)Tuleviku tee 10
Peetri alevik
75312 Rae vald
Harju maakond
Estonia
info@aiataht.ee
AVOVIL OÜ VILJANDI MNT.22
PÕLTSAMAA
Põltsamaa linn
48103 Põltsamaa vald
Jõgeva maakond
Estonia
info@avovil.ee7769793
Baseilo Tehnikakaubad (BASEILO OÜ)TALLINNA 47
Rakvere linn
44311 Rakvere linn
Lääne-Viru maakond
Estonia
rakvere@baseilo.ee32 43 967
BASEILO Tehnikakaubad Jõhvi kauplus (BASEILO OÜ)RAKVERE 35
JÕHVI
Jõhvi linn
41533 Jõhvi vald
Ida-Viru maakond
Estonia
johvi@baseilo.ee33 62 641
BASEILO Tehnikakaubad Paide kauplus (BASEILO OÜ)SUUR-AIA 45
Paide linn
72711 Paide linn
Järva maakond
Estonia
paide@baseilo.ee3851554
Haapsalu R-Tehnika (STEVEN-VV OÜ)TEHNIKA 7
Uuemõisa alevik
90401 Haapsalu linn
Lääne maakond
Estonia
rtehnika@rauapood.ee4731305
KAUPLUS FORAL (PRO GARDEN OÜ)Savi 3/2
Pärnu linn
80041 Pärnu maakond
Estonia
pood@foral.ee4475118
Kauplus KJ Aiatehnika (SIGNAMAR OÜ)ROHUNEEME TEE 1 VIIMSI
Haabneeme alevik
74001 Viimsi vald
Harju maakond
Estonia
info@kje.ee+3726801688
Kauplus Mets ja Aed Märjamaa (PAKA METS OÜ)PÄRNU MNT 67
Märjamaa alev
78301 Märjamaa vald
Rapla maakond
Estonia
marjamaa@pakamets.ee4821815
Kauplus Mets ja Aed Rapla (PAKA METS OÜ)Alu tee 16
Rapla linn
79513 Rapla vald
Rapla maakond
Estonia
rapla@pakamets.ee4855056
Kauplus Rauapood (LIHULA MAAPARANDUS AS)TALLINNA MNT.62A
90303 LIHULA
Estonia
lihularauapood@gmail.com4778667
kauplus"KAIU EKO" Kose (KAIU EKO KAUBANDUS OÜ)Tehnika tänav 16
Kaiu alevik
79301 Rapla vald
Rapla maakond
Estonia
olev@kaiueko.ee6756406
Kärdla R-Tehnika (STEVEN-VV OÜ)Sõnajala 11G
Kärdla linn
92412 Hiiumaa vald
Hiiu maakond
Estonia
kardla@rauapood.ee4631489
MEHKA VALGA KAUPLUS (MEHKA EESTI OÜ)PIKK 4
68206 Valga
Valga maakond
Estonia
valga@mehka.ee7679180
METSAKAUPMEES (METSAKAUPMEES OÜ)VÕRU 94
50111 Tartu
Tartu maakond
Eesti
tuljo.raudsepp@mail.ee7343861
ROOSMASHIIN (ROOSMASHIIN OÜ)VÕRU 32
PÕLVA
63305 Põlva
PÕLVAMAA
Eesti
sulev.roos@mail.ee7995923
TEHNIKAKESKUS, Keila kauplus (TEHNIKAKESKUS OÜ)Haapsalu mnt 57
76607 Keila
Harjumaa
Estonia
keila@tehnikakeskus.ee51900402
TEHNIKAKESKUS, Kohila kauplus (TEHNIKAKESKUS OÜ)Vabaduse 15d
Kohila alev
79808 Kohila vald
Rapla maakond
Estonia
info@tehnikakeskus.ee53040740
TÖÖRIISTAKESKUS (MATE AS)TURU 45B
TARTU
Tartu linn
50106 Tartu linn
Tartu maakond
Estonia
info@tooriistakeskus.ee7402100
VLT Metsa- Ja Aiatehnika Kauplus (VLT OÜ)MÄNNIKU TEE 104
Nõmme linnaosa
11216 Tallinn
Harju maakond
Estonia
info@vlt.ee6755408
ÖKOPESA ELVA KAUPLUS (ÖKOPESA OÜ)Puiestee 1
61504 Elva
TARTUMAA
Estonia
elva@okopesa.ee+372 55587493
ÖKOPESA OÜ, Viljandi kauplus (ÖKOPESA OÜ)LEOLA 53
Viljandi linn
71008 Viljandi linn
Viljandi maakond
Estonia
viljandi@okopesa.ee+372 55 53 8095
Stokker tööriistakeskus Tallinn, Peterburi teePeterburi tee 44/2

Tallinn
11415 Estonia
peterburi.tallinn@stokker.com+372 620 1190
Stokker tööriistakeskus Tallinn, ForelliForelli 8
10621 Tallinn
Eesti
forelli.tallinn@stokker.com+372 656 3068
Stokker tööriistakeskus TartuLääneringtee 45
Tartu
50105 Tartu
Estonia
ringtee.tartu@stokker.com+372 730 8273
Stokker tööriistakeskus PärnuTallinna mnt. 91
80041 Pärnu
Eesti
parnu@stokker.com+372 444 7870
Stokker tööriistakeskus KeilaÜlejõe tee 2b
76603 Keila
Estonia
keila@stokker.com+372 651 1309
Stokker tööriistakeskus RakvereLõõtspilli 1
Rakvere linn
44313 Lääne-Viru maakond
Estonia
rakvere@stokker.com+372 533 45503
Stokker tööriistakeskus JõhviRakvere 42
41532 Jõhvi
Eesti
johvi@stokker.com+372 334 0008
Stokker tööriistakeskus NarvaTallinna mnt 51
20605 Narva
Estonia
narva@stokker.com+372 359 1159
Stokker tööriistakeskus VõruPikk 4a
65604 Võru
Eesti
voru@stokker.com+372 782 2685
Stokker tööriistakeskus ViljandiTallinna 64
Viljandi linn
71018 Viljandi linn
Viljandi maakond
Estonia
viljandi@stokker.com+372 435 5328
Stokker tööriistakeskus PaidePrääma tee 11C
Paide linn
72720 Paide linn
Järva maakond
Estonia
paide@stokker.com+372 384 9686
Stokker tööriistakeskus KuressaareTallinna 81
Kuressaare linn
93815 Saaremaa vald
Saare maakond
Estonia
kuressaare@stokker.com+372 453 1095
Stokker tööriistakeskus HaapsaluTallinna mnt 66
Uuemõisa küla
90404 Haapsalu
Estonia
haapsalu@stokker.com+372 472 4277
 
Küsi spetsialistilt
Ära vajuta