X

Uus Echo arboristisaag CS-2511TESC

30.03 2016 14:17

Jaapani insenerid on end taaskord ületanud ning on valmistanud maailma parima kaalu ja võimsuse suhtega mootorsae. CS-2511TESC mootori kubatuuriks on 25 cm3 ja võimsus 1,11 kW. Saag on äärmiselt kompaktsete mõõtmetega ning kaalub vaid 2,3kg.

Nagu enamikel Echo saagidel on ka sellel Easy Start kergkäivitussüsteem, tänu millele käivitub saag hõlpsalt. Eriti kasulik on see omadus ekstreemsemates tööoludes nagu näiteks töötamisel kõrgete puude latvades.

 Ketiõli pealevool on hõlpsasti reguleeritav sae korpuse pealt.

 Juhtplaadi kinnitusmutter on küljekaane küljes välistamaks kaotsiminekut.

Kasutusmugavust tõstab tooreklapi poolautomaatne vabastamine.

Mootorsae standardvarustuses on "skulptor"-tüüpi juhtplaat pikkusega 25 cm (10"), mille väike otsaraadius vähendab tagasilöögi ohte. Saeketi parameetrid on 1/4" 1,3 mm 60 hm.

Suured paagikorgid muudavad kütuse ja ketiõli valamise mugavamaks, lisaks on need keeratavad ka starteri käepidemega. 

G-Force tsentrifugaalne õhu eelpuhastussüsteem hoiab õhufiltrit kauem puhtamana ning mootori jõudlus püsib maksimaalsena. Talveklapp tagab tõrgeteta töö ka miinuskraadides.

 

Mootorsae tagumisel küljel on spetsiaalne riputusaas, mille abil saab kasutaja sae turvaliselt kinnitada vööle või objekti külge.

Echo CS-2511TESC on mõeldud eelkõige puuhooldajatele ja ehitajatele, aga ka talupidajatele ning nõudlikele koduomanikele.

Kõikidel Echo saagidel on 2-aastane ettevõtte garantii ja 5-aastane tarbijagarantii!

 

Uudised

Kõik Uudised
 
Küsi spetsialistilt
Ära vajuta