X

Mis või kes on ECHO?

10.12 2014 15:25

ECHO on Jaapani korporatsiooni Yamabiko 2- ja 4-taktiliste mootoritega seadmete rahvusvaheline kaubamärk.

YAMABIKO

Yamabiko korporatsioon, mis on saanud nime Jaapani mägede ja metsade kaitsevaimu järgi, on pühendunud keskkonna kaitsmisele ja meie planeedi rohelisena hoidmisele. Yamabiko korporatsioon tekkis 2009 aastal Kioritzi ja Shindaiwa korporatsioonide ühinemisel. Mõlemal II maailmasõja järel asutatud ettevõttel oli rohkem kui 50 aasta pikkune kogemus sarnases valdkonnas. Kioritzi korporatsioon alustas tegevust põllumajandusmasinate nagu näiteks mootortolmutite ja -pihustite tootjana ning laiendas seejärel oma haaret, sisenedes Kioritzi ja ECHO kaubamärkidega ka puuhoolduse ja maastikukujunduse/aianduse sektoritesse. Shindaiwa korporatsioon alustas tegevust mootor- ja tööstuskaupade tootjana ning saavutas aastate jooksul tugeva positsiooni tööstusseadmete valdkonnas, kuni samuti maastikukujunduse ja aianduse sektoritesse siirdus. Mõlemad ettevõtted hankisid üha enam tehnilisi ja masinaehituse alaseid tippteadmisi, saavutades samal ajal vastavates tööstusharudes juhtpositsiooni. Aja jooksul hakkasid mõlemad keskenduma motoriseeritud portatiivsetele tööriistadele. Üle 30 aasta on ettevõtted konkureerinud omavahel välitööriistade segmendis, nähes oma klientidena maastikukujunduse, metsanduse ja põllumajanduse professionaalseid kasutajaid, ent ka koduomanikke. Keskkonnasõbralikkus – ilmnegu see siis heitgaaside reguleerimise, energia säästmise, põllumajanduskemikaalide kasutuse piiramise või muu meetme kujul – on kogu maailmas üha tähtsamaks muutumas. Yamabiko on pühendunud keskkonnasõbralike toodete arendamisele.

Echo saag

Yamabiko rahvusvaheline haare

Tänaseks on Yamabiko astunud uude ajastusse, kus on kokku liidetud kahe tugeva ettevõtte tehnoloogiad ja teadmised. Firma pakub ülemaailmsel turul professionaalseid maastikukujunduse seadmeid kahe tuntud kaubamärgi all. Mõlemad kaubamärgid, ECHO ja Shindaiwa, on oma tööstusharus kliente teeninud rohkem kui pool sajandit. Nende ühinemisega on Yamabiko saavutanud erakordselt tugeva positsiooni nii 2-taktiliste kui 4-taktiliste mootorite tehnoloogias. Yamabiko korporatsioon tegutseb ülemaailmsel välitööriistade turul tuhandete ECHO ja Shindaiwa edasimüüjate kaudu rohkem kui 80 riigis. Täna kasutatakse põldudel, metsades, aedades ja kodudes miljoneid ECHO ja Shindaiwa välitööriistu. Yamabiko korporatsioon on üks väheseid tootjaid oma tööstusharus, kes valmistab enamiku peamistest komponentidest ise või oma tütarettevõtetes. Tema tehastes tegutsetakse keskkonnateadlikult ja püütakse toota ülemaailmseks kasutamiseks üha keskkonnasõbralikumaid tooteid.

ECHO ajaloost

Aastast 1963 alates, millal toodi turule esimene ECHO mootorsaag, on ECHO olnud oma innovatiivsusega metsa- ja aiatehnika tootjate hulgas  teerajajaks. Paljud tänased igapäevased tehnilised lahendused on esimesena just ECHO poolt kasutusele võetud. 

 

Uudised

Kõik Uudised
 
Küsi spetsialistilt
Ära vajuta